ספר דיגיטלי – התכונות הבולטות

ספר דיגיטלי
ספר דיגיטלי

הכנת ספר דיגיטלי היא חלק מיכולות מערכת דיגיטלר, מערכת המרת הקבצים המשוכללת והמתקדמת ביותר שקיימת כיום בענף. היא מתאימה לחוברות דיגיטליות, ספרים דיגיטליים, קטלוגים דיגיטליים , ירחונים דיגיטליים, עיתונים דיגיטליים, ברושורים דיגיטליים, אלבומים דיגיטליים ועוד.
נציג כאן לפניכם מקצת מתכונות המערכת:

ראשית, הדיגיטלר מאפשר הצגת ספר דיגיטלי בצורה מושלמת בכל שפה (כולל בעברית). המערכת  מאפשרת להציג את הספר הדיגיטלי/ חוברת דיגיטלית /קטלוג דיגיטלי, גם אם אין לך אתר אינטרנט, או שרת. יש לך אתר? הדיגיטלר מאפשר התממשקות קלה לכל אתר, בכל צורת הפעלה. בה בעת הוא יפעל באופן מעולה בכל סוגי המדיה החברתית.

ספר דיגיטלי - עיתון דיגיטלי גם ללא אינטרנט

אם תבחרו להציג את החוברת הדיגיטלית שלכם במקום שאין בו חיבור אינטרנטי – תוכלו לעשות זאת בקלות. הדיגיטלר מאפשר יצירת חוברת דיגיטלית עצמאית גם ללא חיבור לאינטרנט – למשל בדיסק און-קי. מדובר באפשרות ליצור לספר הדיגיטלי שלכם קובץ הפעלה EXE שמסוגל לפעול גם ללא חיבור אינטרנטי. בנוסף, ראוי לציין שהדיגיטלר מאפשר צפייה במוצר הדיגיטלי בכל סוגי הסמארטפונים והטאבלטים הקיימים. הוא מעודכן תמיד לגרסאות ההפעלה האחרונות המצויות בידי ציבור משתמשי הסמארטפון.

סרטונים אוטומטיים בקטלוג הדיגיטלי

המון אפשרויות טמונות במערכת המשוכללת שלנו. מערכת דיגיטלר מאפשרת לך ליצור כל גוון רקע/תמונה שתבחר לתצוגת הקטלוג הדיגיטלי. בנוסף – מאפשר לך להטמיע לוגו שלך ברקע המערכת. בצד החוברת הדיגיטלית שלכם ניתן להטמיע כפתור שיקשר בלחיצה לאתר הבית שלכם או לכל דף שתבחרו.
תכונה חשובה נוספת, המעשירה את הפרסום הדיגיטלי שלכם ומוסיפה לו מימד נוסף היא האפשרות להטמיע בחוברת שלכם לינקים וסרטונים. הסרטון יכול להיפתח בלחיצה, או באופן אוטומטי בעמוד. הסרטון, אגב, יכול להיפתח כחלון קופץ, או ממש במקום בדף שבו הוטמע. באופן די דומה הדיגיטלר מאפשר לך להגדיל ולהקפיץ בעמוד תמונה או מסמך. 

תוכן עניינים בחוברת הדיגיטלית

נקנח את הסקירה בעוד תכונות של הדיגיטלר; המנגנון מאפשר להטמיע תוכן עניינים בצד הקטלוג הדיגיטלי, שבלחיצה מוביל לעמוד;  מאפשר להציג את הספר הדיגיטלי במסך מלא על צג המחשב; מאפשר הגדלה (“זום”) של דפי הקטלוג הדיגיטלי במאות אחוזים; מאפשר הדפסת החוברת כולה או דפים נבחרים. בנוסף לכל האמור – הדיגיטלר מאפשר דפדוף אוטומטי של החוברת הדיגיטלית, ומאפשר ליצור שיתוף לחוברת שלך ברשתות החברתיות. הדיגיטלר גם מאפשר לשלוח את החוברת הדיגיטלית /ספר דיגיטלי שלך באמצעות מייל, לתפוצה רחבה וללא כל קושי. 
ואלה הם רק מקצת מתכונות המערכת לבניית קטלוגים דיגיטליים – הדיגיטלר.

מעוניין בפרטים נוספים בנושא הוצאת ספר דיגיטלי? כתוב פרטיך בטופס למטה ותענה.